Nasi pracownicy

NASI PRACOWNICY
(Załoga Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Koninie przy ul. Gajowej 7a w Koninie)
Przedstawiamy Wam naszą całą załogę schroniska, obecnie pracuje u nas 11 pracowników - kierownik schroniska, pracownik administracyjny, opiekunowie i pielęgniarze zwierząt, opiekunka kotów oraz pracownicy medyczni.
Image
KIEROWNIK SCHRONISKA

MARZENNA GIANTSIOS

(mgr inż. Zootechnik, psycholog zwierząt)

Kierownik placówki od 2017 roku oraz Prezes Końskiego Oddziału TOZ w Polsce od 2015 roku. 

W schronisku zaanagażowana od 2014 roku jako wolontariuszka pracująca z psami trudnymi i agresywnymi. Członek i Prezes Konińskiego Oddziału TOZ w Polsce. Od trzech lat sprawuje pieczę nad naszą placówką jako kierownik. Prywatnie właścicielka 9 psów, w tym 8 adoptowanych z Konińśkiego Schroniska, a także dwóch kotów. Zaangażowana w akcje prowadzone na rzecz zwierząt skrzywdzonych i bezdomnych.

 
Image
PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY

DARIA BALCER

Wolontariuszka schroniska od 2010 roku, pracownik schroniska od 2014 roku, obecnie pracownik administracyjny. 

Pracuje w Schronisku w Koninie od 2014 roku. Wcześniej była zaangażowaną wolontariuszką. Prowadzi stronę internetową schroniska – www.schroniskokonin.pl, pomaga również w prowadzeniu fanpage na portalu facebook. Członek i Inspektor TOZ w Polsce Oddział w Koninie. Właścicielka kotki o imieniu Kitka, adoptowanej ze schroniska w Koninie.  Miłośniczka zwierząt szczególnie psów rasy typu bull. . 

 
Image
PRACOWNIK MEDYCZNY

ZOSIA SZLEMP

Pracownik Schroniska od września 2020 roku.

Zosia- pracownik medyczny. Przyucza się na kierunku Technik Weterynarii. Miłośniczka psów, jej głównym zainteresowaniem jest behawiorystyka zwierząt. Prywatnie właścicielka adoptowanego psa o imieniu Hultaj oraz kota Szczerbatka.

 
Image
PRACOWNIK MEDYCZNY

KASIA HAJEWSKA

Pracownik Schroniska od stycznia 2022 roku.

Kasia jest wieloletnią wolontariuszką naszego Schroniska. Od stycznia tego roku pracuje jako pracownik medyczny. Wielka fascynatka kotów, jej głównym zainteresowaniem jest dietetyka zwierząt. Prywatnie posiada 3 koty i niedawno adoptowaną suczkę o imieniu Milka.

 
Image
OPIEKUN KOTÓW

MONIKA NIEWIADOMSKA
Pracownik schroniska od 2013 roku,
technik weterynarii.

Opiekun zwierząt, szczególnie kotów. Członek i Inspektor TOZ w Polsce Oddział w Koninie. Prywatnie właścicielka dwóch psów. Od 2020 roku technik weterynarii.
Image
PORTIER - PIELĘGNIARZ

KATARZYNA SZYDA
Pracownik schroniska od sierpnia 2020 roku.


Pracownik zmianowy od sierpnia 2020 roku. Miłośniczka zwierząt, prywatnie właścicielka trzech psiaków, dwóch bulldogów oraz pieska Maksia adoptowanego ze schroniska.
Image
PORTIER - PIELĘGNIARZ

ŁUKASZ PONIEDZIAŁEK

pierwszy raz zatrudnił się w Schronisku w 2001 roku.

Po długiej przerwie ponownie podjął pracę w kwietniu 2015 roku. Wielki miłośnik zwierząt a w szczególności kotów. Ma doskonałe podejście do naszych podopiecznych. Jest spostrzegawczy oraz sumienny. Prywatnie właściciel 2 kotów. Podjął naukę w kierunku: technik weterynarii.

Image

PORTIER - PIELĘGNIARZ

IWONA BORCZYŃSKA

mgr. Zootechnik , pracownica schroniska od lutego 2020 roku, miłośniczka zwierząt, zaangażowana w pomoc i socjalizację zwierząt. Jako wolontariuszka wspierała placówkę i ratowała naszych najmłodszych podopiecznych szukając im nowych domów i biorąc do siebie. Obecnie właścicielka jednego psa rasy pit bull, adoptowanego z naszego schroniska. Socjalizuje na co dzień czwórkę rodzeństwa widocznych na zdjęciu. Dzięki niej psiaki wyszły na prostą i mają szansę iść do domu. Praca jest długa .

 

Adres

ul. Gajowa 7a 62-510 Konin

Pomoc finansowa dla podopiecznych schroniska:
TOZ o/Konin, Gajowa 7a | Bank: PKO BP Numer konta: 85 1020 2746 0000 3502 0017 0217

Kontakt

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: 63 243 80 38

Numer interwencyjny (18:00 - 8:00): 726-189-055