Adoptuj wirtualnie

Nie możesz na stałe adoptować zwierzaka? Nie masz czasu by poświęcić mu odpowiednią ilość czasu? A może nie masz warunków by pozwolić sobie na nowego członka rodziny?

Nie szkodzi możesz również „ADOPTOWAĆ“ zwierzę na odległość – „wirtualnie“.

Na czym polega wirtualna adopcja?

Adopcja wirtualna jest jedną z form finansowej pomocy na odległość. Pomóc może każdy, zarówno pojedyncza osoba jak również firma, grupa znajomych, klasa , szkoła, współpracownicy, organizacja itp.

Pomagasz wpłacając co miesiąc dobrowolną kwotę na jednego z podopiecznych schroniska. Pieniądze przeznaczone są na utrzymanie czworonoga w naszej placówce, jego codzienne potrzeby i leczenie.

 

Co zrobić aby adoptować wirtualnie zwierzaka z naszego schroniska ?

Wybierz podopiecznego, a następnie napisz do nas wiadomość e-mail: schroniskokonin@toz.p  – lub zadzwoń: 63 243 80 38 z informacją, którego podopiecznego chcesz wspomagać.

Celem schroniska jest znalezienie nowych domów dla swoich podopiecznych, dlatego też zastrzegamy sobie prawo do wyadoptowania Twojego podopiecznego nowemu opiekunowi, który zdecyduje się na jego realną adopcję.

Osoba, która adoptowała zwierzę na odległość może je odwiedzać oraz otrzymywać wieści i zdjęcia.

 

Wszystkich chętnych adoptować zwierzę wirtualnie prosimy o kontakt.

Wpłaty prosimy kierować tutaj:

 

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce Oddział w Koninie

Gajowa 7a, 62-510 Konin, tel. 63 243 80 38

Numer konta:  PKO BP  85 1020 2746 0000 3502 0017 0217

z dopiskiem: "Wirtualna adopcja + imię zwierzka".

 
W roku 2013 zebraliśmy  940 zł
W roku 2014 zebraliśmy 1648,13 zł
W roku 2015 zebraliśmy 5061, 72 zł
W roku 2016 zebraliśmy 10 476, 91 zł
W roku 2017 zebraliśmy 12 062 zł
W roku 2018r. zebraliśmy 12 492,30 zł
W roku 2019r.  zebraliśmy 19 546 zł
W roku 2020 zebraliśmy 19 719, 53 zł
W roku 2021 zebraliśmy: 9934 zł (na dzień 24.06.20201r.)

 

 

Dla firm może to być dodatkowa forma reklamy - możemy umieścić obok zdjęcia zwierzaka swoje logo, czy też odnośnik do strony internetowej.

Dziękujemy wszystkim dotychczasowym opiekunom wirtualnym za okazaną pomoc!!

LISTA ZWIERZAKÓW ZE SCHRONISKA OBJĘTYCH WIRTUALNĄ OPIEKĄ:

Image
Image
Image

ADAŚ - weteran schroniska, mieszka w schronisku od 2009 roku, choruje na czyraczycę odbytu, opiekunem wirtualnym jest Klasa III G ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Koninie wraz z wychowawcą.

RAMBO - zamieszkał w schronisku w 2009 roku, lekko nieśmiały, ale przyjazny, opiekunem wirtualnym jest Klasa III G ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Koninie wraz z wychowawcą oraz Pani Katarzyna S.
IWANEK - zamieszkał w naszej placówce 31 stycznia2020 roku - nikt niestety go nie odebrał. To spokojny, przyjazny i uroczy psiak, całkiem bezkonfliktowy psiak - choruje na nerki - objęty opieką wirtualną przez Panią Katarzynę S.
Image
Image
Image
SANTOS - w schronisku od lipca 2013 roku, był trudnym psem, zdobycie jego zaufania zajęło nam trochę czasu, ale okazuje super sympatycznym przyjacielem - opiekun wirtualny - Pani Katarzyna M.
TOLEK - zamieszkał w schronisku 2013 roku - starszy, niewidomy, przyjazny piesek, opiekunem wirtualnym Tolka jest Pani Anna K.
DŻETA - w schronisku od lipca 2015 roku, starsza, urocza, przyjazna i kochana suczka, Dżeta choruje na pęcherzyce liściastą w związku z czymcodziennie przyjmuje leki. Swego czasu miała również mikro wylew przez co ma czasami nieskordynowane ruchy. Jej wirtualną opiekunką jest Pani Bożena W. i Pani Bożena R.
Image
Image
Image
MERCEDES - weteran schroniska- zamieszkał w schronisku w 2011 roku, z początku bywa nie ufny, ale to super pies towarzysz, przyjazny i kochany, na pewno zaszczeka na obcego - jesgo wirtualną opiekunką jest Pani Bożena W.
BODZIO - zamieszkał w schronisku w lipcu 2017 roku ponieważ stracił swojego właściciela, nieśmiały, wycofany, potrzebuje czasu by zaufać człowiekowi, dogaduje się  z psami, jego wirtualnym opiekunem jest Katarzyna R.
SOLO zamieszkał w schronisku 08 lutego 20218 roku to spokojny, bardzo kontaktowy i starszy pies, na spacerki chodzi swoim tempem, dogaduje się z psami- wirtualną opiekunkąjest Pani Maria U.
Image
Image
Image
HIPEK - zamieszkał w schronisku w maju 2017 roku, starszy, uroczy, choć w pierwszym kontakcie nie ufny piesek, choruje na serce i wątrobę, przyjmuje leki, jego opiekunem wirtualnym jest Pani Karina M., która od dłuższego czasu wspiera naszych podopiecznych.
SKAZA - zamieszkał w  schronisku w lipcu 2016 roku, to 10 -letni psiak rasy cocker spaniel cierpiący na padaczkę, jest uroczy, kochany, ale potrzebuje czasu by poznać człowieka, nie na wszystko od razu sobie pozwoli, jego opiekunami wirtualnymi są Klasa III Sp w Białej Panieńskiej wraz z wychowawczynią Panią Krystyną oraz Pani Anna P.
KRISTOFA - trafiła do schroniska w grudniu 207 roku, to duża, urocza, bardzo grzeczna suczka, na spacerach bardzo zrównoważona, nie każdego psa toleruje, ale jest w stanie się dogadać, boi się burzy, jej opiekunem wirtualnym jest Pan Kacper i Weronika oraz Pani Izabela O.
Image
Image
Image
TEDI trafił do schroniska 22.05.18r. z ulicy 1 Maja w Golinie. Jest starszym, bardzo towarzyskim i łagodnym psiakiem. Lubi zwracać na siebie uwagę, domaga się spacerów i uwagi.

Wirtualnym opiekunem jest Klasa IB III Liceum Ogólnokształcącego w Koninie.
NEMO trafił do schroniska 02 czerwca 2018 roku, jest nieśmiały, na jego zaufanie trzeba sobie solidnie zapracować, ale jak pokocha to na dobre! - wirtualnym opiekunem jest Pani Anna W.
Kevin zamieszkałw schronisku 12 stycznia 2019 roku, jest bardzo energiczny, przyjazny, uwielbia piłeczki i zabawę. Wirtualnym opiekunem jest Pani Martyna T.
Image
Image
Image
Kostek zamieszkał w schronisku w styczniu 2020 roku, był wtedy pierwszym przyjętym podopiecznym, trafił do nas po interwencji w bardzo kiepskim stanie, jak się okazało to starszy, niewidomy piesek, który zachowuje się jak szczenię, jest energiczny, radosny i przyjazny - wirtualnym opiekunem jest Pani Dorota K.

CRASH  zamieszkał w schronisku 31 lipca 2020 roku, trafił do nas po wypadku ze Rzgowa, w wyniku którego ma porażoną łapkę, prawdopodobnie już do końca życia będzie kulał. Jest przyjaznym, uroczym super psiakiem, bardzo kontaktowym, zwraca na siebie uwagę :) Bardzo różnie reaguje na inne psy. - jego wirtualnym opiekunem jest Pani Marta K.

GRYZAK zamieszkał w schronisku 02 września 2016 roku, zmarł jego właściciel, Gryzak to psiak nad którym musieliśmy bardzo długo pracować, jest nie ufny i zdystansowany, dopiero od niedawna wychodzi na spacery, ufa nielicznym i trzeba zapracować sobie na jego zaufanie, jego wirtualnymi opiekunami są Kacper i Weronika.
Image
Image
Image
LESIU zamieszkał w schronisku 06 marca 2021 roku, znaleziony w lesie w Kamienicy. Starszy, grzeczny, przyjazny piesek - jego wirtualnym opiekunem są Oddziały Przedszkolne przy Szkole Podstawowej w Sławsku.
KABANOS zamieszkał w schronisku w lutym 2020 roku, trafił po interwencji z wielkim guzem, to spokojny, uroczy i bezkonfliktowy pies, dogaduje się z innymi psami - wirtualnym opiekunem jest Adam Sz.
Czaruś zamieszkał w schronisku 11 lutego 2021 roku, przybłąkał się na prywatną posesję w Golinie Kolonii - przyjazny, spokojny, czysty i bezkonfliktowy psiak, pragnie kontaktu z człowiekiem, choruje na serduszko i codziennie przyjmuje leki - wirtualnym opiekunem jest Pan Marcin Z.
Image
Image
Image
AZOREK zamieszkał w schronisku 18 września 2020 roku, trafił z ul. Kolskiej w Koninie, starszy, niedowidzący piesek, Azorek choruje i przyjmuje codziennie leki, jest pieskiem demencyjnym - wirtualnym opiekunem jest Pan Marcin Z.
ZDZISŁAW  zamieszkał w schronisku 08 lutego 2021 roku, trafił z m. Bicz gm. Stare Miasto, niewidomy, starszy, ale całkiem energiczny i przyjazny psiak, bardzo grzeczny, zasługuje na stały domek, jego wirtualnym opiekunem jest Pani Magda S.
HENRY zamieszkał w schronisku 09 lipca 2020 roku, trafił wraz z innymi psami ze schroniska w Radysach, dość energiczny, ale grzeczny piesek, starszy już, różnie reaguje na inne pieski, ma nawet ślady na nosku prawdopodobnie po bójkach - wirtualnym opiekunem jest Klaudia G.
Image
Image

KUSY trafił do schroniska 15 marca 2021 roku z ul. Ametystowej, biegał z łańcuchem na szyi, to towarzyski, uroczy, bardzo grzeczny i kochany piesek w typi eowczarka niemieckiego, jego wirtualnej opieki podjęła się firma VKF Spork Heinz Renzel Sp z o.o. i jej pracownicy.

 

 

Majk zamieszkał w schronisku 21 grudnia 2020 roku, biegał po Golinie, uroczy, radosny, energiczny piesek, dość czujny, niestety negatywnie reaguje na inne psy - jego wirtualnej opieki podjęła się firma VKF Spork Heinz Renzel Sp z o.o. i jej pracownicy.

Adres

ul. Gajowa 7a 62-510 Konin

Pomoc finansowa dla podopiecznych schroniska:
TOZ o/Konin, Gajowa 7a | Bank: PKO BP Numer konta: 85 1020 2746 0000 3502 0017 0217

Kontakt

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: 63 243 80 38

Numer interwencyjny (18:00 - 8:00): 726-189-055